ATASIM

Güvenilir Çözüm Ortağınız

Hakkımızda

ATASIM, Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren ekipman sağlayıcı ana firmalara, proje yönetimi, planlama, kurulum, garanti öncesi,garanti içi, garanti dışı teknik servis, çağrı masası, teknik eğitimler gibi konularda servis desteği vermektedir. Atasim’in uzman personeli, 1980’li yıllların ortalarından itibaren,Siemens tarafından gerçekleştirilen Türk Telekom, GSM oparatörleri, diğer Resmi ve Özel müşteriler için yurtiçi ve yurtdışı telekomünikasyon projelerinde önemli görevler üstlenmiş ve bu projelerin başarı ile sonuçlanmasında ciddi katkılar sağlamıştır. 2011 yılından itibaren de Türk Telekom Fiber Kent projesi kapsamında Huawei, ZTE, Ericsson ve NOKIA firmaları için IPDSLAM sistemlerinin sistem entegrasyonu çalışmalarımız devam etmektedir. Atasim, deneyimli personeli, projelerin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ile sektörde farklı bir yere sahiptir. ATASIM benimsediği müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve topluma katma değer yaratmayı hedefleyerek müşterilerinin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.  

Vizyonumuz ;

Telekomünikasyon sektörünün ve iletişim teknolojilerinin farklı alanlarında müşterilerimize uzun yıllara dayanan köklü deneyimimizle hizmet vermek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sahalarını genişletmektir. Bu şekilde yenilikçi, sürdürülebilir, ekonomik ve çevre dostu üstün nitelikli çalışmalar ortaya çıkararak ulusal ve uluslararası çalışmalarda proje, danışmanlık ve mühendislik hizmetleri veren bir firma olma özelliği kazanmaktır.  

Misyonumuz ;

Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında geniş bilgi, yetenek ve güçlü deneyimi ile sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunmak Kaliteli iş gücünün üretim sürecinde etkin olarak yer almasına olanak sağlamak. Hızla gelişmekte olan telekomünikasyon sektörünün geleceği ve ihtiyaçları doğrultusunda varlığımızı geliştirmek. Yenilikçi ürün ve çözümler geliştirerek sektör standartlarının üzerinde hizmet vermek. Temel değerlerimiz ışığında iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen, güvenilir iş ortağı olmak.

Ara

Giriş